www.izomax.net.pl
Logo
Tarasy i stropodachy - tym się zajmujemy.

Specyfika wykonania izolacji dachów płaskich, tarasów wymaga od firm budowlanych  odmiennych zachowań niż na dachach skośnych krytych np. papą. Coraz wyraźniejszy staje się podział na firmy pracujące na dachach spadzistych i płaskich.


Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w remontach i naprawach tarasów i dachów płaskich (dachy balastowe, dachy zielone). Rozwiązania stosowane przez nas są rozwiązaniami bezpiecznymi i sprawdzonymi w praktyce.


Dziedzina, którą się zajmujemy wymaga od wykonawcy dużej kultury pracy, dokładności i poświęcenia odpowiedniej ilości czasu na wykonanie. Na budowach stosujemy materiały wysokiej jakości i dbamy o to żeby były stosowane zgodnie z technologią.  


Staramy się regularnie podnosić swoje kwalifikacje oraz  aktualizować wiedzę na temat nowych technologii  i materiałów. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego rozwiązania
:

 

  • Kontakt: Ireneusz  Lipka

                                  biuro@izomax.net.pl

Podstrona galerii: 1 z 1 [ 1 ]

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej (www.izomax.net.pl) oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.